
Piknik Rodzinny


16 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej Czytanie na polanie, realizowanej w ramach kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Celem akcji jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie uczniów do sięgnięcia po książkę w każdej sytuacji i w każdym miejscu.
Dzieci miło spędziły czas, czytając i wymieniając się czytelniczymi doświadczeniami. Piknik czytelniczy bardzo przypadł dzieciom do gustu.


6 czerwca klasy drugie udały się na piknik do ośrodka „Nad Dokawą”. Pogoda dopisała, humory również. Za nami bardzo dana wycieczka wypełniona wspólną zabawą, swoboda i smaczną pizzą.

Ten piękny, słoneczny dzisiejszy dzień pierwszaki spędziły wyjątkowo! Były gry, zabawy, szaleństwa na trampolinie, wulkany w piachu, polewanie wodą i inne atrakcje. Ponadto wspaniały poczęstunek przygotowany przez rodziców Karolka Kani m.in ciasto, szaszłyki, pieczone w ziołach ziemniaki i chleb. Dzieci piekły kiełbasę w ognisku. Było fantastycznie!
Serdecznie dziękujemy Państwu Helenie i Jerzemu Kania za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie!
3 czerwca uczniowie klasy I a wzięli udział w „Pikniku z bocianem”. Mieli do wykonania wiele konkurencji i zadań, bawiąc się i ucząc jednocześnie. To była dla wszystkich wielka przygoda. Dużo więcej o naszym pikniku możecie czytać na klasowym blogu.
Dziękujemy Rodzicom Marty, panu Wiesławowi, pani Bernadce, Mamie Hani oraz Mamie Kacpra, za organizację tego przedsięwzięcia i za to, że byli z nami. To dzięki Wam klasowy piknik był radosnym rodzinnym wydarzeniem!