18 czerwca odbędą się wybory do Szkolnej Rady Uczniowskiej. Zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury!

18 czerwca odbędą się wybory do Szkolnej Rady Uczniowskiej. Zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury!

16 czerwca odbyła się debata kandydatów do samorządu szkolnego. Podczas debaty dziewięcioro kandydatów opowiedziało, dlaczego w nadchodzących wyborach warto zagłosować właśnie na nich oraz w jaki sposób chcieliby działać na rzecz szkoły. Po prezentacji był też czas na zadawanie pytań. Dziękujemy serdecznie wszystkim kandydatom i kandydatkom za zaangażowanie, odwagę i chęć pracy dla dobra całej naszej szkolnej społeczności!

Przedstawiciele naszego Samorządu Uczniowskiego na kolejnym spotkaniu w Urzędzie Miejskim w Pszczynie, na którym dyskutowano na temat czystości powietrza . Klik