
Tegoroczna wiosenna edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas II – VII. W naszej szkole do udziału w konkursie zgłosiło się 61 uczniów.
Wyniki konkursu pokazały wysoki poziom przygotowania uczestników klas drugich i trzecich. Wielu uczniów zdobyło tytuły laureatów oraz wysokie miejsca w klasyfikacji ogólnopolskiej. Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje za zaangażowanie, wytrwałość i chęć rozwijania swoich umiejętności matematycznych.
Uczniowie, którzy zajęli miejsca od I-X otrzymali tytuł laureata.
Przedstawiamy listę laureatów tegorocznego konkursu:
Laureaci klas drugich:
Iwo Tamm – miejsce 3
Tomasz Piątek – miejsce 4
Jakub Biedrzycki – miejsce 4
Wiktoria Ochot – miejsce 5
Wojciech Jarosz – miejsce 6
Nadia Tamm – miejsce 9
Klara Okarmus – miejsce 10
Natalia Grzelska – miejsce 10
Kira Borshchovetska – miejsce 10
Laureaci klas trzecich:
Zuzanna Zaradny – miejsce 3
Iga Mazurczyk – miejsce 3
Anna Nowok – miejsce 3
Laura Krawieczek – miejsce 3
Florian Pastuszka – miejsce 4
Aleksander Krzesiński – miejsce 4
Dominika Ochot – miejsce 4
Urszula Boba – miejsce 6
Łucja Kula – miejsce 8
Aleksander Małek – miejsce 8
Konrad Kojzarek – miejsce 9
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów naszym uczniom!