WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LOGICZNEGO MYŚLENIA

6 marca 2026 r. 19 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia, organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. Uczestnicy zmierzyli się z wymagającymi zadaniami w trzech kategoriach wiekowych:

  • Poziom 1: klasy I-III
  • Poziom 2: klasy IV-VI
  • Poziom 3: klasy VII-VIII

Z dumą ogłaszamy, że dwie uczennice naszej szkoły wykazały się wyjątkowymi umiejętnościami, zdobywając wyróżnienie oraz prestiżowy tytuł Eksperta Logicznego Myślenia.

Te zaszczytne tytuły otrzymały:

  1. Dominika Ochot z kl. IIIa – 14 miejsce w ogólnopolskim rankingu,
  2. Katarzyna Męcnarowska z kl. Va  – 15 miejsce w rankingu ogólnopolskim.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom odwagi i chęci rozwijania swoich pasji naukowych. Życzymy kolejnych sukcesów na następnych konkursach!