6 marca 2026 r. 19 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia, organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. Uczestnicy zmierzyli się z wymagającymi zadaniami w trzech kategoriach wiekowych:
- Poziom 1: klasy I-III
- Poziom 2: klasy IV-VI
- Poziom 3: klasy VII-VIII
Z dumą ogłaszamy, że dwie uczennice naszej szkoły wykazały się wyjątkowymi umiejętnościami, zdobywając wyróżnienie oraz prestiżowy tytuł Eksperta Logicznego Myślenia.
Te zaszczytne tytuły otrzymały:
- Dominika Ochot z kl. IIIa – 14 miejsce w ogólnopolskim rankingu,
- Katarzyna Męcnarowska z kl. Va – 15 miejsce w rankingu ogólnopolskim.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom odwagi i chęci rozwijania swoich pasji naukowych. Życzymy kolejnych sukcesów na następnych konkursach!