18 maja uczniowie klas czwartych wybrali się na górski podbój i oficjalnie zdobyli Kozią Górkę! Na samym szczycie, w uroczym schronisku „Stefanka”, czekała na nich zasłużona nagroda: pyszny, domowy obiad i orzeźwiająca lemoniada. Po naładowaniu baterii przyszedł czas na zasłużony relaks. Dzieci mogły wyszaleć się na placu zabaw albo po prostu poleniuchować na hamakach. Oczywiście nie zabrakło też zakupowego szaleństwa w poszukiwaniu pamiątek oraz całej masy wspólnych, pamiątkowych zdjęć. Co najlepsze – mimo podejścia pod górę, z ust uczniów nie padło zbyt wiele narzekań! To najlepszy dowód na to, że to na pewno nie była ich ostatnia górska przygoda. Sezon na wędrówki uważamy za otwarty!
