Spośród uczniów, którzy wzięli udział w Szkolnym Konkursie Ortograficznym, najlepsza okazała się Judyta Skorupka z klasy 4a. Wiktor Biela zajął drugie miejsce, a Piotr Chrobok – trzecie; obaj chłopcy są z 8a. Wyróżnieni zostali również Mateusz Szmit z 8b i Paulina Gruchlik z 6b. Brawa dla uczestników za dbałość o poprawną pisownię! Podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie nagród.
