Zachęcam uczniów klas 4-8 do udziału w Szkolnym Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się 26 maja (we wtorek) o godzinie 8.00 w sali nr 13!
Proszę o uważne przeczytanie regulaminu konkursu.

Zachęcam uczniów klas 4-8 do udziału w Szkolnym Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się 26 maja (we wtorek) o godzinie 8.00 w sali nr 13!
Proszę o uważne przeczytanie regulaminu konkursu.
