W tym roku po raz kolejny wzięliśmy udział w międzynarodowej akcji Czytanie na Polanie. 26 maja teren wokół naszej szkoły zapełnił się uczniami, którzy na świeżym powietrzu oddawali się lekturze przyniesionych przez siebie książek. Czytelniczy piknik był czasem wypełnionym śmiechem, zabawą i rozmowami na temat przeczytanych teksów.

