Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do wzięcia udziału w międzynarodowej akcji czytelniczej Czytanie na Polanie.
Jak to zrobić :
- placówka organizuje akcję czytelniczą na świeżym powietrzu,
- uczniowie przychodzą tego dnia z kocami /i/ lub poduszkami,
- dzieci przynoszą książki, komiksy, które lubią i chętnie czytają,
- zorganizowanie przestrzeni czytelniczej w wybranym miejscu na zewnątrz.
Po lekturze wybranych utworów zachęcamy do przeprowadzenia dyskusji, wymiany zdań, podzielenia się wrażeniami na temat przeczytanych tekstów.
Wspólne czytanie obędzie się w naszej szkole 26 maja.
