6 maja na stadionie miejskim w Pszczynie odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych miasta i gminy Pszczyna. W kategorii dziewcząt z naszej szkoły brały udział: Ryt Julia, Kania Maria, Niemiec Nikola, Palka Oliwia, Ryguła Nikola, Pastuszka Judyta. Po zaciętej rywalizacji drużyna dziewcząt zajęła zasłużone I miejsce, uzyskując 1318 pkt. Zdobyła tym samym awans na zawody powiatowe.
Drużyna chłopców w składzie: Jendrzejek Wiktor, Okrzesik Igor, Goraus Karol, Szczotka Tomasz, Pilczek Filip, Sokal Jan zajęła IV miejsce.
