X Zielone śniadanie na powitanie wiosny

22 marca odbyła się X edycja akcji promującej zdrowe odżywienie. Od lat cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. warto wracać do prostych smaków i promować zdrowe odżywianie. Od lat można zaobserwować, że kromka świeżego chleba z masłem i szczypiorkiem to prawdziwy rarytas. A niektóre dzieci nie znają tego niepowtarzalnego smaku i nie chcą nawet degustować. Na szczęście miłośników kanapek ze szczypiorkiem jest większość. A niejadkom polecamy: Spróbuj kolego! Spróbuj koleżanko! Robimy to dla was. Raz do roku. Na powitanie wiosny. A w minionych latach było tak. Dziękujemy pani Klaudii Mazur, pani Bogusi oraz Hani za wsparcie. Dziękujemy uczennicom klasy IV a: Cecylii, Julce, Jagodzie, Marlenie, Judycie, Julce, Poli i Wiktorii za wielogodzinną pracę. Zebraliśmy około 380 złotych. Dochód przeznaczamy na popcorn oraz cukrową watę na Dzień Dziecka.