UROCZYSTA GALA WOLONTARIUSZY

W dniu 20.06.2023r. członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyli w Gali Wolontariuszy, która odbyła się w auli Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Podczas gali podsumowano wyniki i rozdano nagrody w IV edycji gry na temat wolontariatu: „Polichrom – zagraj w wolontariat”. W grze tej zdobyliśmy 323 punkty zajmując tym samym 12 miejsce na 28 drużyn biorących udział w grze. Nasi wolontariusze otrzymali symboliczne upominki oraz certyfikat uczestnictwa. Moc wrażeń i pozytywnej energii wzmocnione kawałkiem tortu towarzyszyła: Błażejowi Operchalskiemu, Nikodemowi Mańce i Grzegorzowi Białoń, którzy mieli okazję uczestniczyć w uroczystej gali.

Dziękujemy wszystkim członkom Szkolnego Koła Wolontariatu za udział i zaangażowanie w grę.

Opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu:
Marta Kiecok i Anna Homa