SUKCESY SPORTOWE W 2 SEMESTRZE (ROCZNIK 2010 I MŁODSI)

MINI KOSZYKÓWKA

Po zajęciu 2 miejsca w zawodach gminnych, chłopcy rozegrali zawody powiatowe w Goczałkowicach. Wśród 7 drużyn wywalczyli 3 miejsce, wygrywając ostatni mecz 1 punktem. (Skład drużyny na zdjęciu)

MINI SIATKÓWKA

Zwycięzcy zawodów gminnych udali się na Wolę, aby rozegrać zawody powiatowe. Zdecydowanie wygrali swoją grupę i dość pewnie przystąpili do finału, który zwycięzcy dawał awans na zawody rejonowe. Po wygranym pierwszym secie chłopcy poczuli się zbyt pewnie i przegrali kolejne dwa sety, zajmując tylko 2 miejsce w powiecie. (Skład drużyny na zdjęciu)

MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

W mocno obsadzonych zawodach gminnych (sporo trenujących dziewcząt) nasza drużyna zajęła 3 miejsce, ulegając SP 3 i SP 6 (Skład drużyny na zdjęciu)

MINI PIŁKA NOŻNA

20 kwietnia uczniowie klas 6 i młodszych rywalizowali o mistrzostwo gminy. Zainteresowanie było ogromne, gdyż w zawodach wystartowało 16 drużyn. Rywalizacja odbyła się w dwóch grupach. Pierwsza grupa rozgrywała swoje mecze na boisku NSP 1 (Szkoła prywatna). Druga grupa rywalizowała na naszym boisku. Po dobrej grze ulegliśmy w finale, różnicą jednej bramki, drużynie z Wisły Wielkiej, która okazała się później zwycięzcą zawodów rejonowych. (Skład drużyny na zdjęciu)

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

W maju na nowym stadionie klubu Iskra Pszczyna rywalizowali młodzi lekkoatleci. Do zawodów przystąpiło 11 drużyn chłopców i 11 drużyn dziewcząt. W tym gronie obie nasze ekipy uplasowały się za podium (4 miejsce chłopcy i 4 miejsce dziewczyny) (Składy obu drużyn na zdjęciu)

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

Jak co roku nasi uczniowie brali udział w zawodach lekkoatletycznych (Czwartki lekkoatletyczne). Nagrodą dla najlepszych był medale i awans do zawodów ogólnopolskich, które odbędą się w Łodzi w dniach 16 -18 czerwca. Nasza szkoła będzie reprezentowana przez Alinę Żaloudik (600 m), Karolinę Maksym (Skok w dal), Nadię Chojecką (600 m), Filip Tomaszczyk (60m), Krzysztof Tomaszczyk (1000 m) i Paweł Pęszor (rzut piłką palantową)