Pożegnanie Ósmoklasistów

W czwartek, 23 czerwca, odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych. Uroczystość rozpoczęła się polonezem i pokazem artystycznym. Następnie był czas na wręczanie kwiatów i podziękowania. Uczniowie klas siódmych pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki wierszem i piosenką. Pani Dyrektor przedstawiła tegoroczne najlepsze absolwentki: Zofię Szuster z 8a i Martę Gibas z 8c. Ósmoklasiści, którzy osiągnęli najwyższe wyniki otrzymali nagrody książkowe a ich rodzice listy gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała za długoletnie przewodniczenie Radzie Rodziców pani Agnieszce Helios. Na zakończenie nauczyciele wychowania fizycznego wręczyli puchary najlepszym sportowcom klas ósmych, którzy przez lata reprezentowali naszą szkołę na różnorodnych zawodach.

Wszystkim ósmoklasistom życzymy powodzenia!