Konkurs z języka angielskiego

Uczniowie klas 1-3 brali udział w konkursie plastyczno-językowym pt. „Symbole Wielkiej Brytanii”. Zadaniem w konkursie było przedstawienie miejsca, budowli, osoby, przedmiotów, itp., które kojarzą się właśnie z Wielką Brytanią. Nasi uczniowie jak zawsze wykazali się dużą wiedzą i pomysłowością. Każda praca była wyjątkowa. Serdecznie gratulujemy!

Laureaci:
I miejsce: Jagoda Krakowska (kl. 2a)
II miejsce: Katarzyna Puda (kl. 1b)
III miejsce: Mikołaj Czarnecki (kl. 1a)

Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego

W marcu kilkoro uczniów naszej szkoły z klas 1ci, 2a oraz 2in wzięło udział w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpusek z języka angielskiego. Zarówno w tym, jak i w ubiegłym roku nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca. Laureatem 4 miejsca został uczeń klasy 2a – Olaf Urbańczyk.
Pozostali uczestnicy (Igor Wanot z 1ci, Jagoda Krakowska, Nikola Moroń, Julia Ryt, Wiktoria Zaradny z klasy 2a oraz Lena Musioł, Oliwia Palka, Filip Pilczek z klasy 2in) zajęli miejsca w pierwszej 50. Są to znakomite miejsca biorąc pod uwagę liczbę wszystkich uczestników z całej Polski (kl. 1 – 2446, kl. 2 – 3990). Serdecznie gratulujemy uczestnikom ogromnej wiedzy i wspaniałych wyników. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach olimpiady.