MIędzyklasowe Wyścigi Rzędów

Wyścigi rzędów to zawsze gwarancja dobrej zabawy i ogromnego zaangażowania dzieci. Uczą i rozwijają, ale przede wszystkim kształtują cechy motoryczne takie jak szybkość, zwinność, wytrzymałość, siłę czy gibkość. Uczą rywalizacji, ktoś wygrywa, ktoś przegrywa.

Uczniowie klasy 3a i 3b z niecierpliwością czekali na dzisiejsze zawody. Zawodnicy każdej z klas robili wszystko aby ich drużyna wygrała. Było ” sadzenie ziemniaków”, skok przez ławeczkę, skoki na skakance, sztafeta i konkurencje z piłką.

Zwycięzcami tego dnia byli tak naprawdę wszyscy uczestnicy, którzy stawili czoło tym wcale niełatwym konkurencjom. Ostatecznie wygrała dzisiejsze wyścigi rzędów klasa 3a.

Trzecioklasiści bawili się świetnie, na koniec gratulowali zwycięskiej drużynie, podsumowali, że był to dzień dobrej zabawy.