Wycinanka z papieru z haftem

W edukacji plastycznej uczniów  istotne jest wprowadzanie i używanie różnorodnych narzędzi, które podnoszą atrakcyjność zajęć. Dzięki temu uczą się bezpiecznego ich używania. Dlatego była zabawa dziurkaczem i nożyczkami. Zrealizowane zostały następujące osiągnięcia w zakresie:

Działalności ekspresji twórczej. Uczeń wycinał i przylepiał wykorzystując papier, malując farbami za pomocą pędzla.

Percepcji wizualnej, obserwacji i doświadczeń. Uczeń wyróżniał w impresjach plastycznych barwę i fakturę.

Za najbardziej kreatywną w miesiącu październiku uznaje się pracę plastyczną Wojtka kl IV in. Zachęcam do lajkowania zdjęcia. Na stronie Fb KPP w celu popularyzacji twórczości plastycznej uczniów naszej szkoły.