Nauczanie zdalne

Drodzy rodzice, drodzy uczniowie,

całe nauczanie zdalne odbywa się poprzez szkolną pocztę e-mail.  Zmiany w planie lekcji wprowadzane są na bieżąco więc można sprawdzić jakie lekcje są w danym dniu.

Proszę aby uczniowie śledzili pocztę. W razie problemów proszę pisać na mojego emaila.

Karolina Zioło

Nauczanie zdalne od wtorku 13 października

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

W dniach 13 – 16 października w naszej szkole zostają zawieszone zajęcia w formie stacjonarnej.
We wszystkich klasach szkolnych lekcje będą prowadzone
z wykorzystaniem technik na odległość – nauczanie zdalne.
Bardzo prosimy o uważne śledzenie zmian w planie lekcji.
Informacje dla uczniów i rodziców będą przekazywane poprzez pocztę  dziennika elektronicznego.

Życzę wszystkim dużo zdrowia!
Jolanta Rudka

Pszczyński Budżet Obywatelski 2021

W imieniu projektodawców zachęcamy do oddania głosu na projekty z Piasku.

👉Termin oddawania głosów od 06.10.2020 do 19.10.2020;

👉Głosować mogą mieszkańcy, którzy ukończyli 15 lat.

Projekt ogólnogminny:
📌Nr 8
WYKONANIE NAWIERZCHNI NA ALEJKACH CMENTARZA KOMUNALNEGO 125 000,00 zł
– rozbudowa alejek na cmentarzu komunalnym w Piasku, budowa nowych alejek, wykonanie podbudowy, ułożenie obrzeży i kostki betonowej;

Projekt lokalny
📌Nr 35
POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA MIESZKAŃCÓW SOŁECTWA PIASEK 128 951,38 zł
– budowa chodnika na terenie szkoły wzdłuż ogrodzenia od ul. Katowickiej bocznej i parkingu oraz wykonanie furtki w istniejącym ogrodzeniu na wysokości OSP;
– budowa chodnika wzdłuż bieżni i skoczni do skoku w dal, montaż kilku ławek/wiaty i koszy na śmieci na terenie Orlika;
– remont ogrodzenia terenu rekreacyjno-sportowego kompleksu boisk „Orlik” na granicy z parkingiem kościelnym i boczną ul. Dworcową z nawiązaniem do istniejącego ogrodzenia panelowego;
– budowa sieci oświetlenia ulicznego przejść dla pieszych przy ul. Katowickiej w Piasku w okolicy sklepu Dino – budowa 2 lamp wraz ze słupami oraz przy ul. Słowackiego – budowa 2 lamp wraz ze słupami;
– zakup sprzętu ratowniczego dla OSP w Piasku.

👉Głosowanie do Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego przebiega za pośrednictwem panelu do głosowania na stronie internetowej: https://budzet.pszczyna.pl/

👉Na tradycyjnych kartach do głosowania w wyznaczonych punktach na terenie sołectwa:
◀️Sklep Supersam Jabłońscy,
◀️po każdej niedzielnej mszy świętej przy Domu Parafialnym (11.10.2020r., 18.10.2020r.)

Aby oddać głos na tradycyjnej karcie do głosowania należy postawić znak X w odpowiednim polu w kolumnie „Wybór”, czytelnie wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer PESEL, na ostatniej stronie podpisać oświadczenie i klauzulę informacyjną.

👉Głos będzie można oddać również w Urzędzie Miejskim w Pszczynie, ul. Rynek 2, w godzinach pracy urzędu.

Autorami projektów są: Barbara Psik, Sonia Marekwia, Krystian Pastuszka, Stanisław Mazurczyk, Marek Głombek.