Informacja dla rodziców/opiekunów

Drodzy Państwo,

w związku z obciążeniem sieci informatycznej w całej Polsce są czasowe problemy z dziennikiem proszę więc o cierpliwość w oczekiwaniu na nasze odpowiedzi, bo czasem wejdziemy na dziennik i jakaś wiadomość się nam pokazuje ale w tym czasie serwer przestaje działać.

W zakładce szkoła są wpisani wszyscy pracownicy szkoły wraz z e-mailami. W razie potrzeby proszę pisać do nich na e -maila, najlepiej z dziecięcych kont lub z poczty gmail, który jest tworzony na komórkach na potrzeby Sklepu Play. Niestety pocztę też dotyka przeciążenie. Nie wszystkie e-maile docierają na czas, niektóre są po czasie inne wcale nie docierają. To trudny dla nas czas, który uczy nas cierpliwości.

Cały czas kontaktuję się z nauczycielami w sprawie zadań i wpisów. Niestety nie ma możliwości wpisania wszystkiego w godzinach 8:00-9:30, bo nauczyciele mają różne klasy pod opieką a na stronie klasy może robić w określonym czasie wpis tylko jedna osoba, druga może swój wpis dodać, kiedy tamta zakończy i zapisze wprowadzone zmiany.

Staramy się cały cas pracować nad sprawami technicznymi ale nauczyciele mają takie same problemy jak Państwo ze sprzętem, Internetem i też mają swoje dzieci więc ich działania nie różnią się od działań Państwa.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

Karolina Zioło