Rekolekcje Wielkopostne

images

              Rekolekcje wielkopostne to bardzo szczególny czas, który pozwala lepiej i głębiej przygotować się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego, czas, który pozwala lepiej zrozumieć istotę tych świąt. To właśnie podczas rekolekcji bardziej zagłębiamy się w tajemnicę naszego zbawienia i uświadamiamy sobie prawdy, o których na co dzień, żyjąc w biegu, często zapominamy.

Od poniedziałku do środy uczniowie naszej szkoły wezmą udział w rekolekcjach wielkopostnych, które odbędą się w kościele NSPJ w Piasku.

Klasy I-IV mają nauki rekolekcyjne od 9.30 do 10.30

w poniedziałek i wtorek

Klasy V-VIII mają nauki rekolekcyjne od 11.00 do 12.00

w poniedziałek I wtorek

Wszyscy uczniowie mają Mszę świętą na zakończenie rekolekcji,

                            w środę o godz. 11.00 do 12.00