Podsumowań nadszedł czas

W pierwszym semestrze uczniowie klasy II c brali udział w klasowym konkursie „Zeszyt na medal”. Wszyscy starali się wzorowo prowadzić zeszyt. Najstaranniej prowadzili zeszyty: Wojtek Szczotka (I miejsce), Zosia Pudełko (II miejsce), Weronika Wieczorkowska (III miejsce), Piotrek Szymura, Tymek Koczoń (wyróżnienia). Przez prawie trzy miesiące dzieci tworzyły łańcuch czytelnicy, w którym każde ogniwo to przeczytana przez dziecko książka. W sumie przeczytali 168 książek. Rekordzistką, a zarazem zdobywczynią tytułu „Najlepszej czytelniczki w kl. II c” została Zosia Pudełko. W grudniu odbył się także Klasowy Konkurs Kolęd. Zwyciężyli w nim: Karolina Ćmok (I miejsce), Wojtek Szczotka (II miejsce), Zosia Pudełko (III miejsce), Piotrek Szymura, Wiktoria Operchalska, Karol Paliczka (wyróżnienia). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!