Koncert Świąteczno-Noworoczny

W okresie Świąt Bożego Narodzenia , na progu nowego roku, w klimacie śpiewania kolęd i pastorałek  odbył się tradycyjnie Koncert Świąteczno-Noworoczny przygotowany przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

IMG_0297

 

IMG_0303

Historia przyjścia na świat Bożego Syna oraz tych, którzy pierwsi przyszli oddać Mu pokłon i złożyć dary została przedstawiona przez naszych artystów w teatrze cieni.

Teksty Pisma Świętego, utwory poetyckie, kolędy, piosenki świąteczne, akompaniament różnych instrumentów muzycznych, pozwoliły po raz kolejny pochylić się nad tajemnicą Bożego Narodzenia.

Koncert uświetnił chór i soliści. Chórowi akompaniowały dzieci grające na fletach, cymbałkach, dzwonkach ręcznych oraz organach  przygotowani przez Panią Joannę Kuklę. Wiele wzruszeń dostarczyli jak zawsze najmłodsi uczestnicy koncertu, uczniowie klas trzecich, przygotowani przez Panie: Karinę Głowacką-Bieszczad, Zofię Lorens oraz  Beatę Skrzypiec .

Gośćmi  koncertu byli absolwenci nasze szkoły, Julia Biela, Mikołaj Poloczek, Karolina Olszowiec, wystąpił także Franek Kukla i zagrał dla nas na organach.

Doceniamy entuzjazm i ogrom pracy włożony w przygotowanie występu i wszystkim bardzo dziękujemy!

Dzięki przychylności i uprzejmości naszego księdza proboszcza, Grzegorza Stephana, nasz koncert znów mógł się odbyć w kościele parafialnym za co bardzo dziękujemy.

Szczególnie serdeczne podziękowania za poświęcony nam czas i pomoc w obsłudze technicznej przedstawienia składamy Pani Małgorzacie Kaszy, Panu Darkowi (naszemu kościelnemu) i Panu Damianowi Pawełkowi . Dziękuję także Pani Dorocie Błąkale,  Pani Marioli Pastuszce oraz Pani Beacie Skrzypiec , która fotografowała przedstawienie.

Koncert zakończyła Pani wicedyrektor Karolina Zioło składając wszystkim życzenia noworoczne.

 Tu można zobaczyć zdjęcia

 https://photos.app.goo.gl/tB6VNrLjSDkwcsgi6