Weronika Mianowska po raz trzeci laureatką Konkursu Wiedzy Biblijnej

21 listopada odbył się rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego, dla klas VI – VIII, z Ewangelii według św. Jana. Konkurs miał miejsce w Szkole Nr 23 Pszczynie. Po etapie szkolnym zakwalifikowało się  38 uczniów z 14 szkół naszego rejonu.  Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Karolina Kasza z kl. VI b, Weronika Mianowska z kl. VII a (po raz trzeci) oraz Dominika Warkocz z kl. VII b (po raz drugi)

Weronika Mianowska zajęła I miejsce w tym konkursie, jest już trzykrotną jego laureatką.  Wielkie gratulacje!!!

Karolina Kasza uzyskała 51 % punktów, to również duże osiągnięcie. Gratulujemy!!!

BeFunky-collage (20)

Dwunastu uczniów z naszej diecezji będzie brało udział w finale wojewódzkim  tego konkursu,  który odbędzie się 6 lutego, w Częstochowie.

Gratulujemy naszym uczennicom dużej wiedzy ze znajomości Ewangelii i cieszymy się ze świadectwa ich wiary.