Po dłuższej przerwie – wolontariat w „Domu Przystań”

Po dłuższej przerwie spowodowanej trudnościami lokalowymi i dość wydłużonym czasem nauki, uczniowie zatęsknili znów za spotkaniami w „Domu Przystań” i naszymi zaprzyjaźnionymi dziećmi. Chcemy nadal kontynuować te wyjazdy .
W środę 30 stycznia na wolontariat pojechały Małgosia Helios i Emilka Kapias. Dziewczyny pomagały w odrabianiu zadań domowych, co było dla dzieci mniej przyjemną częścią tego spotkania. Po wypełnieniu obowiązków była już tylko zabawa, którą dzieci chciały wciąż przedłużać i na koniec pytanie, dlaczego już musicie jechać i kiedy znów przyjedziecie?
Cieszymy się, że bardzo pożytecznie spędziłyśmy ten czas, bo pomaganie jest naprawdę fajne, nie tylko my dajemy, ale o wiele więcej otrzymujemy.

BeFunky-collage (41) BeFunky-collage (43)