Koncert Świąteczny 2019

W dniu 29 stycznia odbył się po raz kolejny Koncert Świąteczny przygotowany przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Śląskie jasełka , śpiew najmłodszych uczniów, solistów, chórzystów z akompaniamentem  różnych instrumentów muzycznych, dostarczył nam wielu wspaniałych przeżyć i wzruszeń.

Tradycyjnie koncert zakończyła pani Dyrektor Jolanta Rudka składając  życzenia świąteczno – noworoczne wszystkim zaproszonym gościom, rodzicom,  dziadkom i dzieciom.

Jak co roku koncert uświetnił swoim występem nasz absolwent Mikołaj Poloczek. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli w koncercie udział udział.

Szczególne podziękowania dla Pań:  K. Głowackiej-Bieszczad, J. Kukli, które przygotowały oprawę muzyczną koncertu, M. Pastuszki, która przygotowała śląskie jasełka oraz Pań: M. Mańki, A. Skapczyk,  A. Tużnik, B. Skrzypiec,  B. Goleń-Świgoń, które przygotowały do występu naszych najmłodszych uczniów.

Księdzu Proboszczowi G. Stephanowi dziękujemy za możliwość zaprezentowania koncertu w naszym kościele parafialnym. Szczególnie serdeczne podziękowania za poświęcony nam czas i pomoc w obsłudze technicznej przedstawienia składamy Pani M. Kaszy, Panu D. Pawełkowi,  Pani A. Helios, Panu D. Pecynie, Panu P. Żeloudikowi oraz panom kościelnym.

Za zdjęcia dziękujemy Panu J. Koczoń.

ALBUM ZDJĘĆ