„DIABLAK” zaprasza na wycieczki

Uczniowski Klub „Diablak” przesyła zaproszenie na wycieczki:

Wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski 03.02.2019r.
Uczniowski Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” serdecznie zaprasza na kolejną wycieczkę rodzinną w Beskid Śląski. Celem wycieczki jest rodzinny spacer w zimowej aurze i zapoznanie się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Pasma Stożka i Czantorii. Podczas przejścia odwiedzimy schronisko/inny punkt gastronomiczny na Soszowie. W razie niesprzyjających warunków trasa zostanie zmodyfikowana tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka będzie odbywać się w warunkach zimowych!
Zakładana trasa:Wisła Jurzyków – Cieślar – Soszów Wielki – Wisła Jawornik, dystans 9 km, czas przejścia około 3 godz.
Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!

Adresaci wycieczki: uczniowie szkoły podstawowej z rodzicem/ami i dzieci młodsze
uczniowie klasy szkoły podstawowej z opiekunem nauczycielem
pozostali turyści akceptujący charakter wycieczki
Koszt wyjazdu 32 zł/os
Szczegółu i możliwość zapisania się: http://www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2019/03.02.2019_wycieczka_zaproszenie.php

Wycieczka na Baranią Górę 24.02.2019r.
Uczniowski Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” serdecznie zaprasza na wycieczkę w Beskid Śląski! Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych Pasma Wiślańskiego. Podczas przejścia odwiedzimy schronisko na Przysłopie pod Baranią Górą i zapoznamy się z ciekawostkami historycznymi i przyrodniczymi występującymi na trasie. Na koniec wycieczki odwiedzimy też Centrum Produktu Regionalnego w Koniakowie. W razie niesprzyjających warunków trasa zostanie zmodyfikowana tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka będzie odbywać się w warunkach zimowych!
Zakładana trasa: Wisła Czarne (Biała Wisełka) – Barania Góra – Przysłop pod Baranią Górą – OSP Zaolzianka, dystans 16 km, czas przejścia około 5,5 godz.
Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!

Adresaci wycieczki: uczniowie szkoły podstawowej (klasy VI, VII i VIII) indywidualnie, lub z rodzicem/ami
uczniowie szkoły ponadpodstawowej indywidualnie
grupy uczniów pod opieką nauczyciela (szkolne koła turystyczne)
pozostali dorośli turyści akceptujący charakter wycieczki
Koszt wyjazdu 32 zł/os
Szczegółu i możliwość zapisania się: http://www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2019/24.02.2019_wycieczka_zaproszenie.php

Wspinaj się z „DIABLAKiem” 01.02.2019r. – zaproszenie
Uczniowski Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach na ściance wspinaczkowej. W trakcie zajęć uczestnicy poznają podstawy wspinaczki, zasady bezpiecznej asekuracji. Zaznajomią się również z właściwymi technikami dotyczącymi wspinaczki. Zajęcia odbywają się w Bielsku-Białej, ścianka – PRIMAROCA. Zajęcia adresowane są przede wszystkim dla dzieci i młodzieży od IV klasy szkoły podstawowej.
Koszt zajęć 28 zł/os
Szczegóły i możliwość zapisania się: http://www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2019/2019_scianka_zaproszenie.php

Zapraszamy
UKST „DIABLAK”