Udział w projekcie „Przyroda z klasą” Czy wiesz, jak żyje jeż?

Sukcesy Konkursu Matematycznego „Kangur”

Wynik bardo dobry otrzymali:  Jakub Ryba  – kl. 3 b
                                                                        Filip Kukla – kl.  6 a

Wyróżnienia otrzymali:     Bogdan Nowok - kl. 2 a
                                                           Wojciech Szczotka – kl. 2 ci
                                                           Jakub Jambor  – kl. 5 b
                                                           Szymon Mazurczyk - kl. 5 b
                                                           Dominik Chojecki – kl. 8 b
Kliknij, aby przeczytać

1. Krajowa Odznaka Jakości eTwinning
dla Beaty Skrzypiec za projekt realizowany w klasie 3 a ” 24 zadania na czas oczekiwania 2019″. Kliknij, aby przeczytać.

etwinning

Sukcesy uczniów

8. Filip Urbańczyk – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu FOX – kliknij.

7. Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia
Jakub Ryba – kategoria klasy 1 – 3
Dominik Chojecki – kategoria klasy 7 – 8
Kliknij.

6. Anna Mykhno uzyskała tytuł LAUREATA w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Rosyjskiego. Kliknij

5. Klasa 3a za projekt etwinning

etwinning 1

4. Weronika Mianowska po raz trzeci najlepsza w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego. Pierwsze miejsce w roku 2017, 2018, 2019. Kliknij, aby przeczytać.

3. Oskar Witekkliknij, kliknij.

2. Nadia Witek – mistrzynią świata – kliknij

1. Martyna Olszowiec – zdobywczyni korony gór polskich – kliknij

Sukcesy nauczycieli

1. Beata Skrzypiec – „Lista Stu” nagroda za rozwijanie kompetencji cyfrowych – kliknij, aby przeczytać

4. Podziękowania za udział w tegorocznej akcji Góra Grosza

Mam przyjemność przekazać, że nasza szkoła otrzymała dyplom z serdecznymi podziękowaniami i wyrazami uznania za ogromny wkład w ogólnopolską akcję Góra Grosza.
W tym roku udało się nam zebrać kwotę w wysokości 682,44 zł.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim uczniom za tak wielkie zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym również z ogromnym zapałem przyłączymy się do tej szczytnej akcji.

Opiekun SRU
Marta Kiecok

dyplom Góra grosza ZSP i M127

3. Podziękowanie CARITAS za wpłatę na rzecz Aleppo.

CCI20200213

2. Martyna Olszowiec – wolontariusz WOŚP’ 2020

WOŚP 2020071

1. Udział  w akcji Szlachetna paczka 2019. – kliknij, aby przeczytać kliknij kliknij.

SZP

DYPLOMY

Uczeń klasy III a Maksymilian Wojtkowiak osiąga sukcesy w zawodach judo.

LM_MartesSport_analityk_20200106_000031