Świąteczny Kiermasz

13 i 14 grudnia odbywał się w szkole kiermasz świąteczny, poprzedzony warsztatami plastycznymi. Można było kupować świąteczne pierniki oraz różne ozdoby wykonane przez uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

BeFunky-collage (40)

Wszystkie ozdoby świąteczne oraz słodkości,  szybko znikały z naszego kramiku. Dziękuję wszystkim uczniom sprzedającym i kupującym nasze wyroby.  Dochód w wysokości 1.460 zł  zasili konto Rady Rodziców, która właściwie te pieniążki zagospodaruje na potrzeby uczniów naszej szkoły.