„Znaki Nadziei”

logo_akcja_znak_nadziei_9ad6

25 września  nasza szkoła została zgłoszona do udziału w akcji „Znaki Nadziei”, prowadzonej przez Hospicjum św. O. Pio w Pszczynie. 10 października odbyła się inauguracja tej akcji po wieczornej Mszy świętej, przed kościołem p.w.  Podwyższenia Krzyża Świętego w Pszczynie.  W Inauguracji akcji ─ sadzeniu cebulek żonkili wzięli udział zaproszeni goście, wolontariusze hospicjum, parafianie  oraz przedstawiciele zgłoszonych do akcji szkół i przedszkoli.

Solidaryzując się z ideą hospicyjną, w  piątek 12 października z uczniami  klas szóstych zasadziliśmy na rabatce, przed wejściem do przedszkola, cebulki  żonkili i umieściliśmy tabliczkę z napisem „Znaki nadziei” przekazaną przez Hospicjum. Mamy nadzieję, że wiosną żonkile pięknie zakwitną żółtym kolorem,  kolorem nadziei,  nie tylko u nas, ale w wielu miejscach ziemi pszczyńskiej.

BeFunky-collage (11)

BeFunky-collage (15)