Ankieta dla uczniów

Uczniowie, prosimy Was o udział w badaniu, które posłuży opracowaniu raportu o Waszej aktualnej sytuacji w naszej szkole.
Badania są anonimowe. Wasze odpowiedzi znane będą tylko zespołowi badawczemu, a odpowiedzi nie będą analizowane ani prezentowane indywidualnie.
Dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety.

Ankieta dla rodziców

Proponujemy Państwu udział w badaniu, które posłuży opracowaniu raportu o aktualnej sytuacji dzieci naszej szkoły.
Badania są anonimowe. Państwa odpowiedzi znane będą tylko zespołowi badawczemu, a odpowiedzi nie będą analizowane ani przezentowane indywidualanie.
Dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety.

Mamy Odznakę Jakości!

Nasz ukochany projekt „Przystanek Czytankowo” otrzymał Odznakę Jakości etwinning.odznaka

Za nami dużo działań, przeczytanych książek, nagranych recenzji i wykonanych prac plastycznych. Warto było! Czytając dzieciom w klasie, uczniowie bardzo rozwinęli   umiejętność aktywnego słuchania i wypowiadania się.  Projekt zachęcił pierwszoklasistów do korzystania z biblioteki szkolnej, którą odwiedzali bardzo często. Każde spotkanie z książką przynosiło im dużo radości. Również rodzice wzięli udział w projekcie, czytając dzień po dniu dzieciom w klasie. Oto nasze podsumowanie, które jeszcze jest uzupełniane: