Zmiany w organizacji wejścia do szkoły

W związku z ropoczęciem prac związanych z rozbudową szkoły
od poniedziałku 4 czerwca zostanie zabezpieczany teren. Odgrodzona i zabezpieczona będzie część za wejściem do szkoły
od strony przedszkola (strona wschodnia, obok wejściea z żółtynymi kolumnami) aż do nowego przedszkola –  obok windy
dla niepełnosprawnych.
Nie będzie przejścia pomiedzy szkołą a przedszkolem od strony zachodniej przedszkola.
Zamknięte i zabezpieczone będzie też przejście wzdłuż sali gimnastycznej w szkole.

Uczniowie z klasy 3b, 3c (zmiana ranna oraz popołudniowa) czekają na nauczyciela w budynku głównym szkoły na dolnym korytarzu, z nauczycielem przechodzą do sali lekcyjnej w nowej części szkoły.
Po zakończonych lekcjach nauczyciel kończący lekcję w klasie odprowadzi dzieci do świetlicy.

Przejście pomiędzy wejściem głównym do szkoły a nową częścią prowadzić będzie chodnikami wzdłuż południowej części budynku szkoły, bokiem szkoły od strony wschodniej, wzdłuż przedszkola od strony placu zabaw, obok wejścia głównego do przedszkola
i bokiem przedszkola od strony zachodniej do wejścia do nowej części szkoły (wejście z żółtymi kolumnami).

Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej od godziny 6.30 przychodzą na świetlicę do pomieszczenia na piętrze głównego budynku (mała świetlica).
O godzinie 8.00 przechodzą z nauczycielem do świetlicy w nowej części.
Dzieci przybywające do świetlicy po godzinie 8.00 idą bezpośrednio na świetlicę w nowej częsci.
Rodzice odbierają dzieci ze świetlicy wchodząc wejściem
od wschodu (wejście z żółtymi kolumnami).