Wiosenne kanapki w klasie II

To był niezwykły dzień dla drugoklasistów. Bardzo smaczny, zdrowy i kolorowy.  Mali „kucharze” z wielkim zaangażowaniem przygotowywali kanapki, którymi później mogli się delektować i dzielić z innymi. Satysfakcja dzieci podczas udziału w tych zajęciach utwierdza nas, że warto podejmować tego typu przedsięwzięcia, ponieważ są źródłem pożytecznych doświadczeń i radości uczniów.

pizap.com15220933845411

Lekcja wychowawcza w kinie

Podobny obraz
Film „Cudowny chłopak”

W dniach 22 i 23 marca uczniowie wszystkich klas naszej szkoły pojechali do kina w Czechowicach – Dziedzicach na film „Cudowny chłpak”. Prelekcja fimu poprzedzona byłą spotaniem z psychologiem pracujacym w hospicjum dla dzieci Panem Pawłem Zioło, który w formie rozmowy poruszył temat różnic między ludźmi i naszych zachowań wobec inności. Po takim wprowadzeniu odbyła się prelekcja fimu. Wyszliśmy z niego poruszeni a temat tolerancji  i właściwych zachowań wobec ludzi niepełnosprawnych będzie kontynuwany podczas lekcji wychowawczych w szkole.