Konkurs „Mam talent” za nami

Kalendarzową wiosnę przywitaliśmy już tradycyjnie konkursem „Mam talent”. Odbył się on w dwóch kategoriach wiekowych : klas I-III oraz IV – VII.

W roli naszych prowadzących konkurs   świetnie wystąpili uczniowie klasy VIIa: Julia Biela i Mikołaj Dętkos

W kategorii klas młodszych wystąpiło 18 uczniów jako soliści lub połączeni w zespoły oraz cała klasa Ia.

Jury przyznało następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

Klasy I – III

Wokalista: I miejsce Miłosz Piesiur, II miejsce Oskar Machynia, III miejsce Martyna Olszowiec.

Zespół wokalny: I miejsce Zespół Coolbit w składzie Jakub Jambor, Julia Zon, Marcin Ryguła, Borys Książkiewicz; II miejsce Natalia Janz i Julia Poradowska; III miejsce Zuzanna Krawczyk i Marta Cofała.

Gra na instrumencie: I miejsce Oskar Klimek

Taniec: I miejsce Zespół Klasy Ib

Klasy IV – VII (35 występujących)

Wokalista: I miejsce Sandra Szłapa, II miejsce Amira Kost

Zespół wokalny: I miejsce Zespół „Dziołchy som ok”w składzie: Dominika Bassara, Angelica Cepok, Martyna Kijok, Monika Kolarczyk, Zofia Kowol, Amanda Rozmus, Iga Skaźnik, Magdalena Szuster, Aleksandra Warchał

Gra na instrumencie: I miejsce Karolina Kasza, II miejsca ex aequo Aleksandra Baniak i Sara Skrobol

Taniec: I miejsce zespół w składzie: Anna Kubica, Paulina Kubica, Nadia Molag, Weronika Olszynka, Dominik Chojecki, Michał Mazur, Wiktoria Goldman, Roksana Konieczny; II miejsce Zespół „No Problem sqad”: Aleksandra Baniak, Magdalena Baniak, Magdalena Wiencek, Maja Goraus, Dominika Warkocz, Sara Skrobol, Pola Nowak, Aleksandra Kania, Amelia Ceglarek

W tym roku po raz pierwszy w konkursie pojawiła się nowa kategoria : prace plastyczne. W klasach starszych 3 uczennice zaprezentowały swoje zdolności w tym zakresie. Wystawy swoich rysunków zrobiły Monika Kolarczyk  – I miejsce, Natalia Jabcoń i Wiktoria Sobecka – ex aequo II miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznym konkursie i zapraszamy także innych do równie odważnego pokazywania swoich talentów w latach kolejnych.

Gorąco dziękujemy Ośrodkowi „Promyk” z Pszczyny za vouchery na naukę jazdy konnej, a  Sali Zabaw „Radocha” w Pszczynie za bezpłatne wejściówki.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację konkursu ( P.  Dorocie Błąkale, P. Magdalenie Szymczak, P. Annie Granatyr – Spychale, P. Joannie Kukli, P. Alinie Bałuch, Mai Bilek) również składamy gorące podziękowania.

Galeria: