Zaproszenie do konkursów

28 MARCA 2018
III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
W PSZCZYNIE

Każdego roku, 20 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Frankofonii – Journée Internationale de la Francophonie.
W naszym powiecie gala z okazji tego święta będzie miała miejsce 28 marca 2018r, o godzinie 11.00, w III Liceum Ogólnokształcącym w Pszczynie.
Gorąco zapraszamy wszystkich frankofonów do wzięcia udziału w konkursach. Do wyboru macie 10 różnych propozycji!
SPIS KONKURSÓW_FRANKOFONIA 2018 (2)
Konkursy skierowane są do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych (z wyjątkiem konkursu nr 1 «Mangez bien, mangez sain !», adresowanego do uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych, którzy nie uczą się jeszcze języka francuskiego.)
Termin składania prac upływa 16 marca 2018 r.
Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi w Dniu Frankofonii – 28 marca 2018 r.

Prawa autorskie do zwycięskich prac przechodzą w całości na Organizatora konkursu.
Adres e-mail XII Powiatowej Frankofonii:
frankofonia_2018@wp.pl