MISTRZOSTWA PSZCZYNY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

W dniach 21 – 22 lutego odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim dla uczniów naszej gminy. Na stoku „Klepki” w Wiśle rywalizowali zawodnicy w kategorii „MIKRUS” – klasy I – III oraz klasy IV-V . Młodszą grupę z naszej szkoły reprezentowali chłopcy: Michał Krawieczek, Kacper Waląg, Marcin Ryguła i dziewczynki; Martyna Olszowiec, Hanna Wardziak, Marta Skrobol.
W skład drużyny kl. IV – V weszli; Szymon Krawieczek, Mateusz Loranty, Jakub Biela, Magdalena Baniak, Maja Waląg.

Drużynowo w tej kategorii wiekowej zajęliśmy IV miejsce. Zaś indywidualnie największym sukcesem było zdobycie
I miejsca przez Szymona Krawieczka
III miejsca przez Magdę Baniak.

Najstarsza grupa kl. VI – VII rywalizowała na stoku „Skolnity” w składzie; Paulina Mazur, Karolina Olszowiec, Kinga Jakubczak, Jacek Kwaśniewski, Mikołaj Dętkoś, Adrian Ryguła. Zajęli drużynowo VIII miejsce.
Indywidualnie najwyżej uplasowała się Paulina Mazur zdobywając V miejsce.
Gratulujemy wszystkim narciarzom i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku !

PART_1519382628919 20180221_143737 20180221_143539