Dzielimy się z innymi

      W tygodniu misyjnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział po raz drugi, w akcji Misjonarzy Kapucynów, „Wyślij pączka do Afryki”.

Niektórzy upiekli sami różne ciasta i ciasteczka, a także zaangażowali w pieczenie swoje mamy i babcie. Na kiermaszu pojawiła się ogromna ilość słodkości. Wielką frajdę mieli oczywiście sprzedający, w tej roli prawie każdy by siebie widział. W tym roku funkcja ta przypadła klasie VII b. Sprzedawali z wielkim zapałem i uśmiechem, wykazując się  wielkimi umiejętnościami handlowymi. W szybkim tempie wszystko zniknęło z misyjnego straganu.

BeFunky Collagefdfdf

Przeliczyli pieniążki, zebraliśmy 1.137 zł. Pieniądze Rada Rodziców wpłaci na Konto misjonarzy Kapucynów , na potrzeby realizowanych przez nich projektów w Afryce, dla najbardziej potrzebujących. Cieszymy się bardzo, że możemy choć trochę pomóc tym, których los nie rozpieszcza.

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowanie tego dnia, a szczególnie  P. M. Jaworskiej,  wszystkim mamom i babciom, które upiekły wspaniałe pączki i ciasta, sprzedającym i wszystkim klientom, którzy kupowali pyszne wypieki.

Szczególnie dziękuję Państwu Karolinie i Tomaszowi Krawczyk naszym sponsorom, którzy już po raz drugi  dostarczyli nam 50 drożdżówek.