Szkoła z Klasą 2.0 – podsumowanie pracy w roku szkolnym 2016/2017

Zespół realizujący program Szkoły z Klasą 2.0 w roku szkolnym 2016/2017 – na podstawie wniosków wyciągniętych z badania ankietowego przeprowadzonego wśród uczniów, rodziców, pracowników szkoły i nauczycieli – skupił się na PASJI DO NAUKI (szkoła motywuje do nauki, angażuje i rozwija pasje uczniów i nauczycieli). Cel szczegółowy natomiast sformułowano następująco: Szkoła w II semestrze poszerzy ofertę zajęć pozalekcyjnych tak, by uczniowie klas III-VI rozwijali swoje pasje i zainteresowania.
W ramach zajęć pozalekcyjnych odbyło się pięć szczegółowo zaplanowanych spotkań: zajęcia techniczne „Uszyj sobie stwora!” (koniec marca), zajęcia plastyczne „Ale jaja!”, zakończone kiermaszem świątecznym i zbiórką na budowę Hospicjum Ojca Pio w Pszczynie (początek kwietnia), popołudnie z robotami, grami planszowymi i komputerowymi „Zagrajmy sobie…” (koniec maja), warsztaty kulinarne „Pizzomaniacy” (początek czerwca) i „Podchody z niespodzianką” (koniec roku szkolnego). Ponadto w ramach dodatkowego działania odbyła się dla najlepszych czytelników „Noc z Andersenem” (II połowa maja).

Czytaj dalej Szkoła z Klasą 2.0 – podsumowanie pracy w roku szkolnym 2016/2017