Akcja Opatrunek na ratunek

Końcem kwietnia nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Opatrunek na ratunek”. Celem akcji było zebranie środków opatrunkowych (bandaże, gazy, kompresy, plastry opatrunkowe, rękawiczki gumowe, wata a nawet igły i strzykawki) dla szpitali misyjnych w Afryce. Zebrane materiały przesłaliśmy Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio z Poznania. Dziękujemy za wszystkie dary!

A poniżej podziękowania, które przesłała dla naszej szkoły Fundacja

Podziękowanie002 Podziękowanie001 Podziękowanie003

Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

gala

Marcin Anderko  jest jednym z 16 Laureatów  Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego z całej delegatury bielskiej. Aby osiągnąć taki sukces Marcin musiał zdobyć co najmniej 84% punktów możliwych do osiągnięcia w etapie szkolnym konkursu, następnie co najmniej 84% punktów możliwych do zdobycia w etapie rejonowym. W etapie finałowym trzeba było zdobyć co najmniej 90% punktów możliwych do zdobycia.

23 maja 2017 roku podczas Gali Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w Bielsku – Białej Marcin otrzymał nagrodę i zaświadczenie o uzyskaniu tytułu laureata, a  opiekun ucznia list gratulacyjny Śląskiego Kuratora Oświaty. Uczniom podczas gali towarzyszyli dyrektorzy szkół. Organizatorem konkursu i gali było Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Wielkie gratulacje dla Marcina, jego Rodziców oraz nauczycielki matematyki Anny Ryba!
Życzymy Marcinowi wiele wytrwałości w rozwijaniu swoich wielu talentów!
MarcinPodziękowanie011