Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur podsumowany!

W tegorocznym Konkursie Matematycznym „Kangur” brało udział 6 milionów uczniów z 60 krajów. Wyróżnienia w naszej szkole uzyskali:
Kacper Kotwasiński z kl. II d;
Filip Kukla, Jakub Szczotka, Jakub Ziebura z kl. III a
Weronika Mianowska z kl. IV a
Dominik Chojecki z kl. V b;
Aleksandra Warchał  z  kl. V a;
Marcin Anderko z kl. VI a;
Maksymilian Malcharek z kl. VI b
 BRAWO!!!
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tak wysokich lokat.

Sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia

Po długim oczekiwaniu otrzymaliśmy wyniki w tym ogólnopolskim konkursie, w którym brało udział ponad cztery tysiące uczniów w każdej kategorii wiekowej (kl. I-III i kl. IV-VI).

Tytuł LAUREATA (najwyższe osiągnięcie) zdobyli:
Jakub Ziebura z kl. IIIa,
Marcin Anderko
z kl. VIa
Maksymilian Malcharek z kl. VIb.
Brawo chłopaki!!!

Poza tym, aż sześcioro uczniów uzyskało WYRÓŻNIENIA. Są to: Julia Adamus, Zofia Szuster, Filip Kukla i Marta Helios z kl. IIIa,
Dominik Chojecki z kl. Vb oraz Bartłomiej Bąk z kl. IVa.

Gratulujemy serdecznie tak znakomitych wyników i życzymy zdobywania kolejnych szczytów w krainie matematyki!

Mistrzowie ortografii w klasie III a

Uczniowie  pracowali nad ortografią przez cały rok.  Napisali wiele dyktand i ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w pisaniu ze słuchu (pisali je bezbłędnie) wzięli udział w  Klasowym Konkursie Ortograficznym. Oto nasi mistrzowie:

I miejsce -Jakub Ziebura

II miejsce – Julia Adamus

III miejsce – Zosia Szuster

Wyróżnienia otrzymali: Filip Kukla, Marta Helios oraz Hanna Broncel. Gratulujemy!