REKOLEKCJE SZKOLNE 2017

W dniach od 1-3 marca  uczniowie naszej szkoły, przeżywali rekolekcje wielkopostne. Prowadziły je po raz drugi Siostry Służebniczki, z Katowic- Panewnik. Podczas rekolekcji  towarzyszył nam tekst przypowieści Pana Jezusa „o budowaniu domu na piasku lub skale”.

Przez trzy dni nasz kościół był terenem budowy, wraz  z  „ekipami  budowlanymi” stawialiśmy dom na skale. Ten dom na skale to nasze szczęśliwe i bezpieczne życie. Wiemy jak je budować. Mamy wspaniałe rady; chcemy  pomagać, wybaczać, dziękować i być odważni. Pragniemy oddać siebie najlepszemu budowniczemu którym jest Jezus. Chcemy budować na solidnym fundamencie jakim jest Słowo Boże, Msza Święta i codzienna modlitwa. Pragniemy również wsłuchiwać się w głos swojego sumienia, które podpowiada nam jak kochać Boga, bliźniego i siebie samego.

Jesteśmy wdzięczni za ten czas łaski i ufamy, że Boże Słowo wyda obfity plon w naszym życiu. Dziękujemy Siostrom i naszym kapłanom za czas posługi w czasie rekolekcji.

BeFunky Collage

Link do zdjęć z rekolekcji http://nspj-piasek.info/album-2017-rekolekcje-szkolne/