Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

W piątek, 10 marca w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Łące         odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego skierowany            do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych.                                                      Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIb –                                    Małgorzata Helios i Maksymilian Malcharek.

Tematem tegorocznego konkursu było: Żywienie oraz Zakupy               i Usługi.  Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą z tego zakresu         oraz umiejętnościami czytania ze zrozumieniem,  analizą tekstów          i znajomością struktur językowych.

Serdecznie dziękujemy Małgosi i Maksowi za podjęcie wyzwania      i życzymy im sukcesów w przyszłości!!!

Powiatowy Konkurs J. ang