Pójdźmy do Betlejem – Koncert Świąteczno-Noworoczny

„Jasełka , jasełka, zielona jodełka,

światełkami błyska, a przed nią kołyska.

Do Betlejem ciemną nocą idzie Józef z Matką Boską.

Gwiazdy świecą i mrugają,

drogę jasno rozświetlają”.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, pełen radości, życzliwości i pokoju. W tej świątecznej atmosferze uczniowie wraz z nauczycielami zaprezentowali tradycyjnie już  Koncert Świąteczno-Noworoczny, który odbył się w pięknej scenerii naszego Kościoła, dzięki uprzejmości Księdza Proboszcza.

Tegoroczne przedstawienie opowiadało o drodze Maryi i Józefa do Betlejem. Nowonarodzonego Jezusa witali aniołowie, pasterze, trzej królowie oraz dzieci. Całość koncertu uświetniły kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Utwory poetyckie, piękny śpiew solistów, chóru, akompaniament różnych instrumentów muzycznych, pozwoliły po raz kolejny pochylić się nad tajemnicą przyjścia Bożego Syna na świat.

BeFunky Collage