Mikołajkowy Kramik 2016

pizap-com14811412775061

Kiermasz świąteczny

23 listopada w czasie trwania zebrań z wychowawcami po raz kolejny w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, podczas którego można było zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów i nauczycieli.

Dziękujemy serdecznie za szczodrość i życzliwość dla nas i tego co wspólnie robimy jako społeczność szkolna. Uzyskane fundusze zasilą konto Szkolnej Rady Uczniowskiej.

20161123_16365220161123_163527

Mikołajki 2016

Mikołajki 2016 za nami. Cóż to był za dzień!

Pani Ola Skapczyk zorganizowała mikołajkowy apel dla klas I-III. W trakcie mikołajkowej lekcji dzieci się nie nudziły. Były piosenki, wierszyki, ciekawostki o św. Mikołaju. Panował bardzo radosny nastrój. A św. Mikołaj (było ich dwóch!) obdarował dzieci słodkimi prezentami.
A klasy IV-VI poszukiwały słodkości grając w „mikołajkowe podchody”. Zadaniem każdej klasy było zdobycie 11 puzzli, które mogli otrzymać rozwiązując przygotowane przez nauczycieli zadania i poruszając się cicho po szkolnych korytarzach.  Po złożeniu puzzli uczniowie dowiadywali się gdzie jest ukryty dla nich prezent.

20161206_105715OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA