Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Pasowania Pierwszoklasistów

fotorcreated

To był wielki dzień, dwie piękne uroczystości– akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Pasowanie Pierwszoklasistów.

W tym wyjątkowym dniu 12 uczniów klasy pierwszej zostało przyjętych do społeczności uczniowskiej. Po przedstawieniu programu artystycznego w obecności rodziców, nauczycieli i uczniów złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Piasku.

Więcej zdjęć w albumie.

Życzenia

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,  lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest;                   nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wszystkim pracownikom naszego ZSP składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia siły, wytrwałości, spokoju. Dziękujemy za serce i uśmiech, troskę i pocieszenie w trudnych chwilach okazane naszym dzieciom.

Najszczersze życzenia

” Nauczyciel… to przewodnik, sternik łodzi. Jednak energia,  która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się „

/ T. Mackenzie/

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej najszczersze życzenia – wszystkim Pracownikom naszej super szkoły – składają uczniowie klasy II a.

photogrid_1476390800579