U nas też było wspaniale

„Dziecko, bawiąc się, doznaje po raz pierwszy w życiu radości twórcy i władcy”

(A. Kępińsk)

We wrześniu, dzieci z klasy II a, brały udział w trzech ważnych wydarzeniach: Dniu Kropki, wycieczce do Warowni Pszczyńskich Rycerzy oraz obchodach Dnia Chłopaka.

15 września – Dzień Kropki był świętem kreatywności, odwagi i zabawy.

29 września – razem z koleżankami i kolegami z klasy II b – dzieci zawitały w średniowiecznym świecie wyczarowanym w Warowni Pszczyńskich Rycerzy. Poznały blaski i cienie codziennego życia ludzi tej epoki. Wyśmienicie bawiły się na placu zabaw. Jesienna aura sprzyjała potyczkom na świeżym powietrzu.

30 września –  z okazji nieoficjalnego święta Dnia Chłopaka – dziewczynki uczciły kolegów życzeniami i wręczył im symboliczne upominki, aby wyrazić swoją sympatię. Były też różnego rodzaju zabawy i tańce. Imprezka była bardzo udana. Dziękujemy Paniom Dorocie Piesiur i Aleksandrze  Banisz za pomoc.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=XLFAsaT8Y9g[/embedyt]