Kolejna edycja Szkoły z Klasą 2.0 za nami

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w ogólnopolskim programie Szkoła z Klasą 2.0. Do programu przystąpiła Pani dyrektor i sześciu nauczycieli. W ramach zadań nauczyciele mieli przeprowadzić i opisać cztery zajęcia przeprowadzone z uczniami a dyrektor zaplanować i zrealizować jedno zadanie. Nauczyciele przeprowadzili zajęcia w ramach ścieżek: „Odwrócona lekcja”,  „Uczymy innych”,  „Otwarte Zasoby i prawa autorskie” oraz „Projekt edukacyjny”.

img001

Uzyskaliśmy dziewięć Dobrych Praktyk,  co pozwoliło naszej szkole na otrzymanie nie tylko certyfikatu ale także, po raz kolejny, tytułu „Szkoła ekspercka”.

Wszystkie zadania można zobaczyć na tegorocznej platformie. Program ukończyło 4 uczestników.

img002
img003
img004
img005

Dziewczęta z z klasy 6b prowadziły bloga pokazującego realizację zadań w ramach projektu, a uczniowie klas piątych uczyli się publikować treści na blogach klasowych.

Mapa szkół uczestniczących w programie Szkoła z klasą