Z życia klasy Ia

„Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem”

                           /Antoine de Saint-Exupéry/

Dzień Ziemi był okazją do spotkania z naszymi przyjaciółmi, którzy na co dzień, z utęsknieniem czekają na nasz  powrót do domu. Uczniowie przyprowadzili do szkoły swoje zwierzęta domowe. Pani Kamila Olszowiec wspaniale opowiedziała nam o właściwym sposobie opieki nad  psami rasy Yorkshire Terrier. Dzień był bardzo radosny i wszyscy przekonali się, że warto dbać o otaczającą nas przyrodę, ponieważ świat nie przestaje nas zachwycać swoją różnorodnością.

 Fotor_146211470159682

Fotor_146211492837524

Jedna myśl w temacie “Z życia klasy Ia”

  1. Myślę, że właśnie z okazji Dnia Ziemi, jest okazja aby uświadomić dzieciom jak bardzo jesteśmy odpowiedzialni za nasze czworonogi. Właśnie dla nich jesteśmy całym światem. Zwierzę to nie tylko mała puchata kuleczka, którą możemy pochwalić się przed koleżanką, ani rzecz którą kiedy nam się znudzi albo kiedy nam się nie chce, można odłożyć w kąt. To istota, która potrzebuje nas tu i teraz a nie za trzy dni czy miesiąc. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.