Z historią za pan brat

Uczennice naszej szkoły wspaniale reprezentowały nas w konkursach.

Maja Bilek i Inga Marekwia rywalizowały w VII Powiatowym Konkursie Historycznym „Pszczyna w czasach wielkiej wojny”, gdzie zdobyły VII miejsce na dwanaście drużyn.

Karolina Olszowiec uczestniczyła w XIV Powiatowym Konkursie Historycznym z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski.  Za prace: „Fragment kroniki przedstawiający chrzest Mieszka I” oraz „Zdjęcia ukazujące chrześcijańską spuściznę w obiektywie” zdobyła III miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!

 Fotor_146212702467728

3 myśli nt. „Z historią za pan brat”

  1. To nie Martyna tylko jej starsza siostra uczestniczyła w konkursie. Gratulacje Karolina!

    1. Uczę obie siostry. Karolinko, liczę na wyrozumiałość. Mamie Gosi i Marty – dziękuję za czujność!

  2. Gratuluję, wszystkim uczestniczkom. Historia to trudna dziedzina, bo pamięciowa i bardzo żmudna. Ciągle trzeba sobie przypominać daty, fakty historyczne. Nigdy nie pałałam miłością do tego przedmiotu, dlatego baaaardzo podziwiam. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.