Dzień Straży Pożarnej

„Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” – takie zawołanie mają strażacy.

4 mają 2016 roku uczniowie naszej szkoły odwiedzili remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Piasku. Pan Andrzej Kret wspaniale opowiedział im o trudzie i poświęceniu strażaków, którzy codziennie ryzykują swoje zdrowie i życie dla dobra innych. Dzieci dokładnie oglądnęły całe wyposażenie, a wielu zapragnęło, jak Wojtek, bohater czytanej ostatnio książki  Czesława Janczarskiego, zostać strażakiem!

Sto lat dla wszystkich Strażaków w dniu ich święta! Dziękujemy za ciekawą lekcję.

Fotor_146239023464247

Fotor_146239055652018

Jedna myśl w temacie “Dzień Straży Pożarnej”

  1. Wszystkim Strażakom składam życzenia w dniu ich święta. Są bardzo potrzebni zwłaszcza w tak małych miejscowościach. Mam nadzieję, że nowe pokolenie szkoli się już żeby zastąpić starszych strażaków. Zauroczona Mama.

Możliwość komentowania została wyłączona.