Konkurs „Mam talent” za nami

Tradycyjnie już w naszej szkole radośnie przywitaliśmy wiosnę prezentując swoje talenty na szkolnym konkursie.  W tym roku wystąpiło 8 zespołów  oraz 9 razy uczniowie prezentowali swoje umiejętności  indywidualnie. Wszyscy występujący wykazali się dużą odwagą i  wspaniale zaprezentowali się przed  całą społecznością szkoły oraz zaproszonym jury.  W tym roku w skład naszej komisji weszli : Pani Jadwiga Masny – przewodnicząca komisji, nauczyciel muzyki, Pani Jadwiga Mazurczyk – emerytowany nauczyciel wych. fizycznego w naszej szkole oraz Pan Sławomir Szczęk – artysta kabaretu „Łowcy Kropka B”

Jury przyznało następujące miejsca w  kategorii zespoły:

I miejsce  –  zespół w składzie Maja Bilek, Sylwia Rębisz i Zuzanna Duńka za taniec hip hop

II miejsce  –  zespół”Wielka dziewiątka” z klas VIa i IIIb  i ich taniec

III miejsce  – zespół „Fresh dance” z klasy IIIb

W kategorii soliści przyznane zostały 3  miejsca i wyróżnienia

I miejsce – Mikołaj Dętkoś

II miejsce – Karolina Olszowiec

III miejsce – Sandra Szłapa

Wyróżnienia: Julia Biela, Martyna Olszowiec, Sylwia Rębisz

Gratulujemy wszystkim tym, których jury wyróżniło ale równie mocno wszystkim występującym w konkursie. Zapraszamy za rok!

pizap.com14586372043011